TWOTWINSTYLE Возбудува Облека За Жени Petal Ракави Со Појас Високо Половината Нерегуларни Фустани, Фустани Женската Мода корејски Облека
Ново

TWOTWINSTYLE Возбудува Облека За Жени Petal Ракави Со Појас Високо Половината Нерегуларни Фустани, Фустани

DEN 824.00
DEN 1128.00

Залиха


ГОЛЕМИНА
Рамо : 38cm
Биста : 98cm
Должина на ракав : 15cm
Половината : 98cm
Хип : 100cm
Должина(неправилни) : 76-87cm
Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен
answer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 2-3cm грешки што е нормална
1.Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса.
2.Стандард на Услуги тоа се обично 7 до 15 дена во Америка, Русија, Канада, Австралија, Франција, Велика Британија, Украина, Израел, Норвешка, Саудиска Арабија, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време).
3.DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.
4.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
TWOTWINSTYLE
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Број На Модел На:
TDR11106
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Стил:
Слатка

Поврзани производи