U2C ДИГИТАЛНА Т-Smart TV Кутија HDMI ДИГИТАЛНА-T2 T2 СТ H. 264 HD ТВ Дигитални Антенски Приемник ДИГИТАЛНА T/T2 Сет-топ Кутии Бесплатно во Живо Русија
Ново

U2C ДИГИТАЛНА Т-Smart TV Кутија HDMI ДИГИТАЛНА-T2 T2 СТ H. 264 HD ТВ Дигитални Антенски Приемник ДИГИТАЛНА

DEN 834.00
DEN 1055.52

Залиха

Додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција. Види & рекорд на тековниот канал. Будење автоматски & рекорд.За Dolby( прифаќаме само големи нарачки ) Почитувани, треба да се праша со нас однапред, ќе ни кажете дека треба Dolby функција на нашите предмети, ние треба да се прилагоди на цената, ќе треба да знаат на тв кутија има dolby функцијата тоа е цена повисока од заеднички тв кутија. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период во оригиналниот пакет, и вашата цел број, и слика на дефектот треба да бидат обезбедени.Како што се :
. Поддршка FAT32 и NTFS фајл систем. Канал за пребарување во автоматски, рачно пребарување
10.Колку различни канали на производот бројот на каналите е според Дигитална телевизија стандард на секој(вашиот) земјата 2. 264 HD ТВ Дигитални Антенски Приемник ДИГИТАЛНА T/T2 Сет-топ Кутии Бесплатно во Живо Русија
Забелешка : овој сет top box приемник НЕ го поддржува ТВ програми со Dolby опкружувачки звук. 264 САМО! Не смеете да ги користите во Franch и Колумбија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Некои од европските земји поддршка Х. Прифаќаме само Alipay. Напон мора да одговара со напон белег на машина, или на машината ќе бидат оштетени. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Макс 4000 Канали Меморија
3.За проблемот на set-top box е топло, Ова е нормална појава, ве молиме да не грижете 4. Ве молиме контактирајте со нас во 7 дена од денот на приемот на пратката и да се врати во 1 месец. LCN услуга. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена цел. Превод и Телетекст поддршка
11. Ве молиме проверете дали постои DVBT широк кастинг програма во вашата област; 2. Сите ние го правиме е тоа што сте задоволни, се надевам добиете 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време по уплатата примена.

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
GOOGLE Фрлија:
No
OS:
Мемо
Ethernet:
Никој
Видео излез:
HDMI 1.4
моќност:
DC 5V,2A
Бренд Име:
GOODTV
Број На Модел На:
ДИГИТАЛНА-T2
OTA Ажурирање:
No
Bluetooth:
No
Max. Продолжен Капацитет:
ТФ-Картичка До 64GB
Тежина:
0.8
Систем За Надградба:
No
Безжичната:
No
Далечинска Контрола:
Вклучени
IPTV:
No
Внатрешна Меморија:
8GB eMMC
KODI Пре-инсталиран:
No
меморија:
1G DDR3
ПРОЦЕСОРОТ:
Али 3821
Графичкиот процесор:
DDR2
Микропроцесори:
Али 3821 чип+RT836 тјунер IC или Novatek 78306+RT836 тјунер IC
SDRAM меморија:
512 MB DDR2
Флеш Меморија:
8MB NAND ФЛЕШ
Екранот Авиони:
7 СЕГМЕНТИ LED
Транспорт крак:
ISO/IEC 13818-1
Размерот:
4
Точка Бр.:
TR-00006
Пакет:
Yes

Поврзани производи