Училиште Кеси за Млади Девојки, Жени точка печатење Ранец Дами Платно торба Женски Назад Пак лаптоп schoolbag mochila
Ново

Училиште Кеси за Млади Девојки, Жени точка печатење Ранец Дами Платно торба Женски Назад Пак лаптоп schoolbag

DEN 1728.00

Залиха


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време *Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union,Qiwi и Банкарски трансфер итн. Прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме активни
во комуникацијата за решение. Ви благодариме !

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Главен Материјал:
Платно
Објектот Ширина:
16cm
Број На Модел На:
R009
Објектот Висина:
42cm
Бренд Име:
RUIPAI
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
0.55kg
Објектот Должина:
29cm
Материјал Состав:
Платно

Поврзани производи