Удобен 2 Во 1 Двојно Страна Куче Коса Четка Гребло Миленичиња Чешлање Крзно Пролевање Чешел
Ново

Удобен 2 Во 1 Двојно Страна Куче Коса Четка Гребло Миленичиња Чешлање Крзно Пролевање Чешел

DEN 98.00
DEN 105.12

Залиха


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал+Гума Боја : Црвена+Црна Загарантирана за да се намали пролевање подобро од било четка, чешел или други редовни гребло. Брзо и лесно ги отстранува undercoat и лабава коса. Има дупка на справи, па тоа е многу погодно за бесење употреба. Удобна рачка за да се спречи лизгање. Долга и кратка коса кучиња, мачки, мајмуни и сите други домашни миленици со крзно пролевање проблеми. Големина : 19*5.5 cm/7.48"*2.17" (S) 21.5*5.5 cm/8.46" *2.17" (L) Не Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x 2 Во 1 Двојно Страна Куче Коса Четка Гребло Миленичиња Чешлање Коса Крзно Пролевање Чешел

Декларираните карактеристики

Големина:
S, L
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
D22251
Материјал:
Пластични+Метал+Гума

Поврзани производи