Ултра-тенок под притисок од не ' рѓосувачки челик туш рака-спреј плоштадот огледало млазницата туш поставите бакар фитинзи
Ново

Ултра-тенок под притисок од не ' рѓосувачки челик туш рака-спреј плоштадот огледало млазницата туш поставите

DEN 227.52

Залиха


ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,
pls остави порака или да додадете некоја забелешка која ви се допаѓа
имаше подобро испрати пик на продавачот, ако не знаете како да се напише
кој ви треба ,благодарение толку многу !
ако сте трговија на големо купувачот , можете да cantact нашите trademanage ,
ние сме ok ви даде трговија на големо цена и да се обезбеди пад на превозот ,ви благодариме

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Vidric
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Тапа Spouts
Број На Модел На:
1.15
Тип:
Кујна Тапа Додатоци

Поврзани производи