Уникатен Design100pcs/многу Батерија Управувана Мини Led Хартија Фенер Светла Виси Led Floralyte За Средината-есенски Фестивал Оркестарот
Ново

Уникатен Design100pcs/многу Батерија Управувана Мини Led Хартија Фенер Светла Виси Led Floralyte За Средината-есенски

DEN 3792.00

Залиха


Уникатен Design100pcs/многу Батерија Управувана Мини Led Хартија Фенер Светла Виси Led Floralyte За Средината-есенски Фестивал Оркестарот
11 Бои LED, 2 парчиња CR2032 Батерија Управувана ,Со Бесење Жица Виси LED Floralyte- Floralyte- Цветни Светлина-LED Floralyte
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
100 компјутери LED Floralyte
Не вазни, Без батерии,Без laterns, Не балони вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
1pc Супер-Светли LED
Големина : 4.45 CM Долги , 2 CM дијаметар, 1.2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 48hours. Не се заменливи.
Со Виси риба жици. тоа е лесно да се виси на светлата на цвеќиња,хартија фенери и така натаму.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компоненти
Како да се активни на светлата?
Извлечете ја картичката за да го вклучите/исклучите.
Слики :
Апликации :
1, Употреба со Хартија Фенер
2, Употреба со цвеќиња.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Напон:
3V
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
Број На Модел На:
KS-BL-030
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Бренд Име:
KITOSUN
Должина:
2inch
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
НЕМА ПОТРЕБА
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран ,минатата 48hours,заменливи
водоотпорен или не:
тоа не е водоотпорен еден, но, работа во вода во кратко време
Виси Кука ?:
Тоа е со риба жица . можете да се врзат светлина насекаде
Име на производ:
Виси LED Floralyte
Производ големина:
4.45 CM Долги, 2CM широк, 1.2 СМ висок
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 48 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Поврзани производи