Уникатни Стилски Дизајн Унисекс Жени Мажи Ротација Минута Час Бира Кожа Сребро Челик Случај Кварц Аналогни Кожа Зглоб Види
Ново

Уникатни Стилски Дизајн Унисекс Жени Мажи Ротација Минута Час Бира Кожа Сребро Челик Случај Кварц Аналогни

DEN 351.00
DEN 501.60

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Број На Модел На:
RE035
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Случај Дебелина:
7mm
Пол:
Мажи
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm

Поврзани производи