Uniquefire 1503-4715S IR 850 Лов Led Светилка Инфраред Ноќ Визија Водоотпорен Светилка Факел Дизајн За Професионален Ловец
Ново

Uniquefire 1503-4715S IR 850 Лов Led Светилка Инфраред Ноќ Визија Водоотпорен Светилка Факел Дизајн За Професионален

DEN 2143.00
DEN 2255.52

Залиха

Ние не сме одговорни ако сте купиле погрешна бранова должина. За прилагодливи зрак на самото место, зум фокус.но, тоа може да се виде малку црвена точка од очите.com/watch?v=il Vc7 F7oh Xo
Пред купување ве молиме потврдете го вашиот опрема за потребите 4715 S IR 850 NM бранова должина.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
3 режими
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
сертификација:
УЛ,CE,ГШ,RoHS,CCC
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Лумен:
Други
Тип На Батерија:
18650
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Број На Модел На:
UF-1503-4715S IR850NM
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Тип На Светилка:
Камп
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
3W
Зум:
Yes
Бренд Име:
UniqueFire
Модел на LED Монистра:
4715S IR 850NM LED

Поврзани производи