Универзална Црна Мрежа Блокирам VIP Автомобил Прозорец Завеса Sunshade Стакло УВ Блок
Ново

Универзална Црна Мрежа Блокирам VIP Автомобил Прозорец Завеса Sunshade Стакло УВ Блок

DEN 418.00
DEN 522.72

Залиха

Карактеристики : Лесен за инсталација и можете да го инсталирате сами Лесни, Свитлива и лесно да се носат Намалување на топлина, Заштита на вашиот автомобил внатрешни работи од сонцето и Леплив фластер и 2 клипови се предвидени да се држиме за автомобил прозорец Погодна за секој автомобили Можат да се користат од Страна на Прозорецот, Шофершајбната, и Заден Прозорец за Карактеристики : Материјал : Решетката Ткаенина Боја : Црна Димензии : 50x47cm Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 Пар x Завеса 2 x Клипови со себе селотејп 4 x Шини со себе селотејп 2 x Леплив фластер

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1A70011
Бренд Име:
QILEJVS
Материјал:
mesh ткаенини

Поврзани производи