Urijk Чување на Кутии Организатор Flodable Не-плетени долна облека Чорапи Градник Фиока Организатор Дома Плакарот Организатор Кутии за Складирање
Ново

Urijk Чување на Кутии Организатор Flodable Не-плетени долна облека Чорапи Градник Фиока Организатор Дома Плакарот

DEN 288.00
DEN 405.60

Залиха


Urijk Чување на Кутии Организатор Flodable Не-плетени долна облека Чорапи Градник Фиока Организатор Дома Плакарот Организатор Кутии за Складирање
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Издржлив и може да се здипли кога не е во употреба.
Добра апсорпција на енергија за влага и добар мирис.
Лесно да се најде на вашиот малку нешто и да ги зачувате вашите време.
Предмет тип : складирање кутија
Материјал : не-плетени платно
Боја : сива
Погоден за : долна облека и мали работи
Големина : 34*32*10см/13.39"*12.60"*3.94"(L*W*H)
Мобилен број : 30
Пакетот вклучува : 1 x 30 клетки складирање кутија

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Решетки Количина:
30
Производот:
Облека Организатор
Бренд Име:
Urijk
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
облека
Техника:
Сјајни
Број На Модел На:
/
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
не-wothoven платно
Спецификација:
34*32*10cm
Оптоварување:
/
Капацитет:
/
Долна Облека Чорапи Градник Организатор:
Y
Ткаенина Чување На Кутии:
Y

Поврзани производи