USB Напојување со Полнење Адаптер за полнење Конвертор за MAKITA ADP05 BL1415 BL1430 BL1445 BL1815 BL1830 BL1845 Li-ion Батеријата
Ново

USB Напојување со Полнење Адаптер за полнење Конвертор за MAKITA ADP05 BL1415 BL1430 BL1445 BL1815 BL1830 BL1845

DEN 875.00
DEN 972.00

Залиха

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.
Пакетот Вклучува :
1 x Моќ Конектор за Конвертор
1. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.
Спецификации :
За Батерија тип : Li-ion Батерија
Текст оценка : 14 V-18 V DC, 5 A max
Излезен напон : 5 V DC
Излезна струја : max 2. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис. Овие трошоци се купувачот одговорност. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас (Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници).
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети?
A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.
Прашина опфаќа за заштита на пристаништа кога не е во употреба. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно. Butplease се увери thatour цел isto им се овозможи на купувачите toreceive на packagequicklyandhad tochange theway на испорака. Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
USB Напојување со Полнење Адаптер за полнење Конвертор за MAKITA ADP05 BL1415 BL1430 BL1445 BL1815 BL1830 BL1845 Li-ion Батеријата
Карактеристики :
Претворете го вашиот Makita 14. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.)
пратката е предаден by China пост,Сингапур пост,Холандија пост. Во светот Превозот (Освен некои земји).
Ниска потрошувачка на енергија/краток спој/над-струја/низок напон заштита.4-18 V Литиум Јон батерии во преносно извор на енергија. Само треба да се отстрани товарот да се врати излез кога краток спој или повеќе од актуелна.

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
USB
Број На Модел На:
EU
Употреба:
Префрлување,Други
Бренд Име:
XBERSTAR
врска:
Приклучок Во
Употреба:
за MAKITA ADP05 батеријата
Излезниот Напон:
5V DC
Излез Тип На:
USB
Објектот:
Адаптер за MAKITA ADP05 Li-ion Батерија на полнење
За полнење на батеријата:
За MAKITA ADP05, BL1415, BL1430, BL1445, BL1815, BL1830, BL1845
Употреба 1:
Пак Makita 14.4-18V Литиум Јон батерии во преносно моќ sourc
Употреба 2:
Прашина опфаќа за заштита на пристаништа кога не е во употреба
Функција:
Ниска потрошувачка на енергија/краток спој/над-струја/ниско-напонски заштитник
дизајн:
Интегрирани спојувалка за каиш за полесно носење.
За Батерија Тип:
li-ion батерија
Текст оценка:
14V-18V DC, 5A max
Излезна Струја:
МАКС 2.5
SKU:
EATAD056

Поврзани производи