UTOPER Луксузни Заштитник Телефон Случаи За Samsung Галакси A8 2018 Случај Покритие За Samsung A8 Плус 2018 Coque За Галакси A8 8 2018
Ново

UTOPER Луксузни Заштитник Телефон Случаи За Samsung Галакси A8 2018 Случај Покритие За Samsung A8 Плус 2018

DEN 153.00
DEN 191.52

Залиха


Оригиналната За Samsung Галакси A8 2018 Целосна Заштита На Покрие Ултра Тенок Тешко Хибрид Пластика За Samsung A8 Плус 2018 Маска
Опис На Производот
Материјал : Тешко Хибрид Пластика,Заштита на Животната средина, Нема чуден мирис;
Кожи : Print Мелница-отпорни Мат Масло Случај
Стил : Луксузни Слика,Индивидуални Дизајн,Целосна Заштита,Модни Ремек-Дело
Структурен Дизајн : Задниот Поклопец Покрена Рабовите Дизајн Помага На Заштита На Екран Од Гребење Кога Е Поставен На Уредот Со Лицето
Прецизни Дупки : Прецизност-Намалување На Cutouts Совршено Се Усогласат Со Сите Копчиња

Декларираните карактеристики

Материјал:
A8 2018, A8 Плус 2018
дизајн:
Бизнис,Обичен
Големина:
* inch
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
UTOPER
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
2018 Нова Жешка Мода Ултра Тенок PC Пластичен Капак на телефонот
забелешка:
Ве молиме да обрнете внимание за набавка на мобилен телефон модели ви благодариме!
Модел Број 3:
Телефон Случај За Samsung Галакси A8 Плус 2018 Покрие Coque Capa fundas
погоден:
Луксузна Случај За Samsung Галакси A8 2018 Случај Покрие Coque Capa
Тип:
Висок Квалитет Тешко Пластични 3 во 1 Телефон Заштитна Маска
Функција:
2018 Нова Жешка Мода Ултра Тенок PC Пластичен Капак на телефонот
Материјал:
Тешко Хибрид Пластика За Samsung A8 Плус 2018 Случај Школка
Пад на превозот:
Поддршка
Состојба:
100% Сосема Нов За Samsung Галакси A8 Плус 2018 Случај Школка
Компатибилен Модел На Телефон:
Телефон Случај За Samsung A8 2018 Школка Покрие Coque
Компатибилен Телефон Модел 2:
Телефон Случај За Галакси A8 Плус 2018 Школка Покрие Coque

Поврзани производи