Vehemo 2 ПАРЧИЊА Прилагодливи Авто Автомобил Страна предните светла Сонцето Сенка Црна Мрежа Автомобил Покритие Стакло Shield Sunshade УВ Заштита
Ново

Vehemo 2 ПАРЧИЊА Прилагодливи Авто Автомобил Страна предните светла Сонцето Сенка Црна Мрежа Автомобил Покритие

DEN 304.00
DEN 374.88

Залиха


Vehemo 2 ПАРЧИЊА Прилагодливи Авто Автомобил Страна предните светла Сонцето Сенка Црна Мрежа Автомобил Покритие Стакло Shield Sunshade УВ Заштита
Mesh материјал, поставени од двете страни на стакло во кое било време, ефективно рефлектирање и изолација на топлина спроводливост.
Изградени со флексибилни мрежа - Лесни и свитлива, со тоа што го зафаќа нема место во внатрешноста на автомобилот.
Го намалува внатрешни работи температура, ја штити задните седишта на патниците од сјајот и изгореници.
Висок дише мрежа овозможи на протокот на воздух во внатрешноста на автомобилот кога ќе се тркалаат надолу на windows.
Се водат Sunshade - лесно да се инсталира и да ги прифати брзо.
Спецификација:
Боја : Црна
Производ Материјали : Свила Полиестер
Е Применливо : Универзална
Количина : 1 сет (2 ПАРЧИЊА)
Производ проширување големина : 50 * 52 CM
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување Листа :
1 * Sunshade (2 ПАРЧИЊА)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Vehemo
Материјал:
Свила Полиестер
Број На Модел На:
сонцето сенка

Поврзани производи