велигденски зајак маскота костим bunny обичај цртан лик cosplay карневал костим 2999
Ново

велигденски зајак маскота костим bunny обичај цртан лик cosplay карневал костим 2999

DEN 10716.00
DEN 11280.00

Залиха


Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
Кориснички служба : Ние може да го прилагодите лични костим за вас според сликите што се обезбеди и материјал или големина ви е потребна. За комплетно чистење по костимот е носење на неколку пати, ние ви препорачуваме земајќи костимот на drycleaners
1.
**Го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Пет ѕвездички позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Висат сува само
3. И обидете се да контактирате со нас преку Aliexpress порака за вашиот проблем. Добра Визија, Лесни, Дише & Перат Во Внатрешноста
Надворешниот Материјал : Кратка коса сомот
покривачки Материјали : ПОЛИЕСТЕР ТАФТ
пополнување Материјал со Маскота Костим тело : полипропилен памук
Тежина : Вкупната тежина на костим (вклучува глава) е само 4-6 lbs обично
Пакет : Стави во дебела кутија, големина : 55*55*55 CM 8 O*60*50
Чистење Инструкции : на самото Место се чистат со влажна партал.Издише и визија : Корисникот може да здив многу добро кога тој носи тоа, постојат дупка на очите и устата, вратот област, Тие имаат доволно вентилација за Корисникот, Корисникот треба добра визија од главата, очите или устата.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Пол:
Унисекс

Поврзани производи