Вен Црни Чевли Страна Се Насликани Дизајн Мир Симбол Висока Врвот Атлетик Скејтбординг Чевли Мажи Жени Дише Платно Патики
Ново

Вен Црни Чевли Страна Се Насликани Дизајн Мир Симбол Висока Врвот Атлетик Скејтбординг Чевли Мажи Жени Дише

DEN 2427.00
DEN 3792.00

Залиха

Пополнете скица со боја
3. Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во понудата на платно чевли.
Го Прилагодите Вашиот Чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 2 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Wenartwork, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли и печатени платно чевли. Елаборат дизајн
4. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Пакување
Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли.
Воведувањето на Производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли.
Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија Чевли
Создадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Се впие чевли со вода;
2. Луѓето кои купиле од нас користат овие чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
Број На Модел На:
ws186
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Поврзани производи