Вен Страна се Насликани Аниме Чевли Дизајн Прилагодено Напад на Титан Висока Врвот Црно Платно Патики Момчиња и Девојки на Повик Дише Plimsolls
Ново

Вен Страна се Насликани Аниме Чевли Дизајн Прилагодено Напад на Титан Висока Врвот Црно Платно Патики Момчиња

DEN 2389.00
DEN 3792.00

Залиха

Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина. Миење на чевли со регуларни сапун или детергент;
3.
Го Прилагодите Вашиот Чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 2 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Wenartwork, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли и печатени платно чевли. Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност. Се нацрта скица
2. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Процесот на Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина. Заврши
Бели Чевли
Детали за Чевли
Слики од Чевли
Чевли За Перење Вовед
1. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат.
Wenartwork продавница има тим на дизајнери за да креирате нов дизајн на чевли. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба.
Пакување
Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Број На Модел На:
NWS-275
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Поврзани производи