Вен Страна Се Насликани Црвени Чевли Дизајн Bayonetta И Роса Висока Врвот Чипка Секојдневен Чевли На Мажи Жени Платно Гума Патики
Ново

Вен Страна Се Насликани Црвени Чевли Дизајн Bayonetta И Роса Висока Врвот Чипка Секојдневен Чевли На Мажи Жени

DEN 2691.00
DEN 4272.00

Залиха

Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина. Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си. Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во понудата на платно чевли.
Вен чевли е Унисекс. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.
Класичен чиста боја, едноставно појавување
Оригиналниот дизајн, личност изразување
Кина бренд, меѓународни квалитет
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.
Пакување
Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
NWS-280
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Поврзани производи