Вен Темно Сина, Рачно Насликани Аниме Чевли Дизајн Прилагодено Мојот Сосед Totoro Висока Врвот Мажите на Жените Платно Патики
Ново

Вен Темно Сина, Рачно Насликани Аниме Чевли Дизајн Прилагодено Мојот Сосед Totoro Висока Врвот Мажите на Жените

DEN 2028.00
DEN 3120.00

Залиха


Го прилагодите вашиот чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли. Пополнете скица со боја
3. Се впие чевли со вода 2. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет на чевли. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија. Луѓето кои купиле од нас користат овие рачно насликани чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн.
Нашите клиенти се шири низ целиот свет, но уметноста доаѓа од животот со постои граница. Елаборат дизајн 4. Во исто време, можете да се прилагодите уникатни чевли со било кој дизајн ви се допаѓа за да ја искажете вашата љубов кон другите. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли.
Дизајнер/Сликарот
Услуга На Клиентите
Логистика
Ова е значењето на Вен , кој се прави најдобро да се направи рачно насликани чевли удобно, убави, персоналните и практични. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Број На Модел На:
T56
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани

Поврзани производи