Верверица Раст на Табелата Ѕид Decal Животинско Раст на Табелата Ѕид Налепница Верверица Removalble Ѕид Оркестарот 738N
Ново

Верверица Раст на Табелата Ѕид Decal Животинско Раст на Табелата Ѕид Налепница Верверица Removalble Ѕид Оркестарот

DEN 2832.00

Залиха


боја :
Ако не ви се допаѓа на боја шеми покажа на производот страница,ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница. Сите бои на боја шема се достапни.
производ големина : 88cm широк x 185cm висок
пакет листата :
-1 сет на расадник ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Декларираните карактеристики

Големина:
88cm x 185cm high
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
decdecals
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Животните
Број На Модел На:
738N
Стил:
Цртан филм

Поврзани производи