Весници Солза И Враќање на Сцената Магија Трикови Картичка Трикови Новини Хартија Магија YH248
Ново

Весници Солза И Враќање на Сцената Магија Трикови Картичка Трикови Новини Хартија Магија YH248

DEN 652.00
DEN 724.80

Залиха

Весници Солза И Враќање на Сцената Магија Трикови Картичка Трикови Новини Хартија Магија YH248
опис на производот : Изведувачи од оџакот на весници, го стави на, се еден по еден да се објасни јасно се докаже дека навистина се заврши. Стави заедно, јасно растргнат на парчиња. Потоа рака парчиња, рака слободно ослободување, чудни остатоци да не падне на земјата, но веднаш се врати на целата весник! И потоа можете да ја отворите страницата со page, овозможувајќи им на гледачите да се види, секој е комплетна, нема траги на скршени еднаш, но не виделе никакви остатоци! Совети : Ова реквизити за солза два весници ефекти, реквизити се потрошен материјал може да се прикажи само еднаш, но ние сме наставата во вашиот подарок ќе ве научи како да се направи реквизити, на сопствената иднина обична весник жица и лепак за себе. произведени. Весникот Големина : 54 * 41cm

Декларираните карактеристики

Предупредување:
Магија
боја:
Бела
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години,12-15 Години,Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Материјал:
Хартија
Карактеристики:
Исчезнуваат,Да Научат
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Магија
Тип:
Хартија

Поврзани производи