Vestido Долго Де Феста Долго Деверуша Фустани Лубеницата Црвено Chiffon Pleated Африкански Деверуша Фустан Alibaba Кина 2018 Нови
Ново

Vestido Долго Де Феста Долго Деверуша Фустани Лубеницата Црвено Chiffon Pleated Африкански Деверуша Фустан

DEN 2537.00
DEN 3624.00

Залиха

Нема готови било фустан. Природна Висина : Cm/Инчи
6. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Шупливи До Подот Без Пета : Cm/5 Инчи. Пред ставање на ред, ве молиме да ги прочитате сите наши огласи внимателно, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Колковите : Cm/Инчи
4. Ви благодариме за вашиот undertstanding. Фустанот не вклучува било accessaries како што превези, ракавици, petticoat внатре и така натаму. Фустан може да се направи во сопствени големина, боја, дизајн. Носат Датум : 10. *На Деверуша Фустан Направи многу Згодна во Свадба . Фустан Затворање(Патент или Чипка?) : (Обично ние recommand Чипка) 8. од нашите Боја Шема) : Боја БР. Можете да изберете методи ви се допаѓа кога ќе се направи исплата. Нема две токму истата остава во светот. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Оваа венчаница треба petticoat, дали треба еден? Да или Не
Методите на плаќање што се прифати Western Union, Money Gram, Пари Booker, Master Card, VISA и така натаму.Фустан стил : A или B или C
Vestido Долго Де Феста Долго Деверуша Фустани Лубеницата Црвено Chiffon Pleated Африкански Деверуша Фустан Alibaba Кина 2017 Нови * Фустан Материјал : Chiffon+Pleat * Назад Дизајн : Патент , но ако ви се допаѓа Чипка , pls контактирајте ме. Колковите : Cm/4 Инчи. од нашите Боја Шема) : Боја БР.
Белешки : 1. Ви благодариме за вашиот undertstanding. Нема готови било фустан. Половината : См/3 Инчи. Фустан Затворање(Патент или Чипка?) : (Обично ние recommand Чипка)
8. На пример Дестинација за Време на Испорака Такси Онлајн Следење на EMS САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија и 7-10 работни дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 8-15 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји DHL САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија 3-5 дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 4-6 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји ТНТ Австралија, Нов Зеланд 3-5 дена Види Цена Каталог Вие Увоз. *Само за вас ,Не Пропуштаат! *Различни стилови на располагање,можете да изберете од себе.

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
EB0763
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Стил:
А-Линија
Ткаенини:
Chiffon
Фустани Должина:
Кат Должина
Состојба:
Нови
Облека Нега:
сува чиста
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Is_customized:
Yes

Поврзани производи