Вежба Малку 3Pcs 1/4 3/8 1/2 СДС Плус Штекер Возачот Поставите Вежби Вежба Малку Топла Адаптер
Ново

Вежба Малку 3Pcs 1/4 3/8 1/2 СДС Плус Штекер Возачот Поставите Вежби Вежба Малку Топла Адаптер

DEN 210.00
DEN 232.80

Залиха

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Трајни и Практични За употреба со СДС вежби Употреба за дома и индустриски
Спецификација : Материјал : хром-vanadium челик Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Сет (3 Pcs) Адаптер големина : 1/4" (65mm долг), 3/8" (65mm долг), 1/2" (75mm долго)
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Врз основа на досегашното искуство. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
видете информации
Употреба:
Други

Поврзани производи