Ви Посакам Среќен Божиќ & Среќна Нова Година Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Градина Знамиња Банер Знамиња
Ново

Ви Посакам Среќен Божиќ & Среќна Нова Година Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Градина

DEN 323.00
DEN 354.72

Залиха


Нашата Градина Знамиња се фантастичен начин за да додадете некои боја или навиваат за вашата градина.
Ако Ви Треба Други Големина,Ве Молиме Контактирајте Со Нас На Прво Место. По Печатени, Боите Ќе Бидат Со Различни Слики, Тоа Е Прифатливо. Тоа Е Добар Избор.
Сите Знамиња Се Трајно Обоена Боја, 100% Сите Временски Доказ, Направени За Надворешна И Внатрешна Употреба, Бледнеат И Mildew Отпорни. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Со илјадници градина знаме дизајни во парк, сте сигурни да се најде нешто што сакате!
Специјални :
1.Време на испорака : a. Произведени Со Боја-Max Процес На Постојана Боја И Топлина Сублимација На Бои За Различни Трајни Знамињата Кои Се Ув, Избледи, И Mildew Отпорни.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.
И Стандард Куќа Знаме Големина [28" X 40"]. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена.
Стандардна Големина :
Градина-Мал-12.
И Машина Перат Премногу!Откријте Голем Број На Сезонски, Патриотски, Одмор И Познатиот Секојдневниот Знаме Дизајни. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Мал и компактен, овие знамиња се лесен начин за да додадете некои убавината на вашата градина, на тревникот или пат.

Декларираните карактеристики

боја:
13x18 Инчен, 28x40 Инчен
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Број На Модел На:
QZ2015030737
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
Ви Посакам Среќен Божиќ
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи