ВИЛИС Секојдневен Кварц Деца Види Разновидност Цртан филм 3D Пеперутка Водоотпорен Види Светла Боја Стилски желе Види PENGNATATE
Ново

ВИЛИС Секојдневен Кварц Деца Види Разновидност Цртан филм 3D Пеперутка Водоотпорен Види Светла Боја Стилски

DEN 274.00
DEN 536.16

Залиха


ВИЛИС Секојдневен Кварц Деца Види Разновидност Цртан филм 3 D Пеперутка Водоотпорен Гледа Светла Боја Стилски желе Види PENGNATATE
Карактеристики
Карактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето деца
Одлично за силиконски бенд, удобен за носење
Прецизно движење држи добро време
Одличен подарок за вашите деца
Општи Спецификации
Бренд & Модел Вилис за Мини 255
Пол Унисекс
Тип На Модата
Екранот На Аналогни
Случај Алуминиумски Материјал
Случај Форма Круг
Случајот со Дијаметар од 2,5 cm
Случај Дебелина 0.8 cm
Dial Дијаметар од 2,5 cm
Рака Материјал Силикони
Рака Должина 16 cm
Рака Ширина 1.5 cm
Вкупната Должина 19 cm
Зошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?
1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење
2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака
3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници
4 Отпорност На Вода 3 Бар

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
ВИЛИС
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
255
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
15mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
25mm
Пол:
Деца
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Поврзани производи