Виножито Ленти Надвор Чевли Scraper Кат Вратата Мат за Тремот Гаража Оркестарот Не се Лизга Влезот Килим Низок Профил Добредојдовте Тепих
Ново

Виножито Ленти Надвор Чевли Scraper Кат Вратата Мат за Тремот Гаража Оркестарот Не се Лизга Влезот Килим Низок

DEN 389.00
DEN 763.20

Залиха

Виножито Ленти Надвор Чевли Scraper Кат Вратата Мат за Тремот Гаража Оркестарот Не се Лизга Влезот Килим Низок Профил Добредојдовте Тепих
Карактеристики :
1.Тоа може да се користи како Врата Мат,Килим,Домашна Декорација.
2.Убава и Антички, лесно да се исчисти. Спецификации :
1.Големина : 40x60cm,50x80cm
2.Материјал : Висок Квалитет Фланелен Боксери Ткаенина Пакет Се Вклучени :
1x Килим

Декларираните карактеристики

Големина:
400MMx600MM, 500MMx800MM
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Кујната,Врата Дома,Подот,Хотел
Техника:
Ткаени
Функција:
Против Пролизгување
Бренд Име:
CAMMITEVER
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
130d
is_customized:
Yes
дизајн:
Печатени
Материјал:
Фланелен
мрачно килим:
бранови тема
кујна дома декор:
кујна вратата мат

Поврзани производи