Виолетова Сакура Дрво, Пејзаж, Дијамант Сликарство, DIY, 5D, Целосна Вежба Дијамант Вез, Дијамант Мозаик, Крстот Бод, Занает
Ново

Виолетова Сакура Дрво, Пејзаж, Дијамант Сликарство, DIY, 5D, Целосна Вежба Дијамант Вез, Дијамант Мозаик, Крстот

DEN 2013.00
DEN 3355.20

Залиха


Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок Дијамант тип : Рубикова коцка круг Дијамант Вежба Област : комплетна слика област Рамка : не се вклучуваат Платно големина : 100x40cm,120x45cm,150x55cm,170x70cm,200x80cm големина на Слика : ние ја напушти 4-5cm бела граница за рамка на секоја слика големина. За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутен доволно. Ве молиме контактирајте со нас ако сте пропуштиле некои дијамант бои. Ние ќе испрати вас, за она што го пропушти во време! Ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

Големина:
canvas 100x40cm, canvas 120x45cm, canvas 150x55cm, canvas 170x70cm, canvas 200x80cm
Платно Пакување Метод:
Навива
Бренд Име:
youran
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Круг
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Рамка:
No
No:
Ali98

Поврзани производи