Висок Крајот Чипка Се Облекуваат Жените 2018 Пролет Нова Секси Перспектива Strapless Чипка Шупливи Везови Возбудува Spliced Голема Полите Долго Фустани
Ново

Висок Крајот Чипка Се Облекуваат Жените 2018 Пролет Нова Секси Перспектива Strapless Чипка Шупливи Везови Возбудува

DEN 3166.00
DEN 3724.80

Залиха


Напомена : Секој фустан квалитет и големина ќе бидат проверени пред превозот, па ако можете да го напуштите вашиот или вашиот клиент биста, половината во инчи или cm, ние може да се избегне погрешна големина . Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Услуга Од SEQINYY. За продавачот-купувачите, Ако имате било нашиот стил на облека или на вашите дизајни кои сакате да ги нарачате повеќе од 30 компјутери, ве молиме контактирајте го нашиот сервис, ние може да произведе нив .

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SEQINYY
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Возбудува
Број На Модел На:
TB
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
ажурирање на денот:
20180125024

Поврзани производи