висок квалитет 0~160ml/мин. dc 12v/24v перисталтиката пумпа со stepper мотор
Ново

висок квалитет 0~160ml/мин. dc 12v/24v перисталтиката пумпа со stepper мотор

DEN 1439.52

Залиха

Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Се разбира,плаќање на aliexpress itslef е препорачливо. С клиент,pls изберете Продавачот за Испорака Метод ) Клиентите, Што е Потребно за 7-15 Дена Да Пристигнат. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1) E-пакет е За НАС,Австралија, Велика Британија, Канада, Франција,Русија,Украина,Израел,Саудиска Арабија,Норвешка Клиентите, Што е Потребно за 7-20 Дена Да Пристигнат.Или не,ве молам, точно пред исплата. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. 12months Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Затоа што Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем ПОБРЗО. Исто така, тоа е најбезбедно плаќање за вас. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ве молиме repack објектот внимателно.
Превозот Смисла Ние Ќе Ја Испратите Вашата Нарачка Во Рок Од 7 Дена По Добивме Вашата Исплата.Микро Перисталтиката Пумпа со Stepper Мотор, Овој Модел со Технички Податоци, како што Следува Модел : GSM-BJ01 Брзина спектар : 1 до 500 вртежи во минута реверзибилна Брзина резолуција : 1rpm надворешната контрола : 0.
Добредојдовте да Контактирате со Нас за ОЕМ Големо Количество!
. (5) Кина Пост Воздух Mail можете Да го Испратите Да Повеќето Земји, Што е Потребно за 22-60 Дена Да Пристигнат. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.Ние ви препорачуваме да подобро да не контактирате пред исплата, можеме да го прифатиме ЗАЧУВАМ,Кредитни картички,T/T,Western Union и така натаму. (2) e-EMS е За Тајван,Хонг Конг,Русија,Австралија,Јапонија,Soth Кореја,Сингапур,Обединетото Кралство,Канада,Франција,Украина,Белорусија,Шпанија,Холандија,Бразил и сад( U.

Декларираните карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Теорија:
Ротари Пумпа
Бренд Име:
grimmsky
моќност:
Електричен
Примена:
Премерување
Број На Модел На:
GSM-BJ01
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електрична енергија/батерија
Структура:
перисталтиката пумпа
Проток:
0~160ml/мин
Цевка Материјал:
Силикон цевка
Работна Средина:
температурата 0~40 степен целзиусови степени
Релативната Влажност:
помалку од 80%
Брзина спектар:
1 до 500 вртежи во минута реверзибилна
Брзина резолуција:
1rpm надворешната контрола
Потрошувачка На Енергија:
помалку од 10W
Stepper Мотор:
42 stepper мотор
Заштита класа:
IP31
Нето тежина:
0.5 КГ

Поврзани производи