Висок квалитет азбука број писмо импресионира постави колаче бисквит печат embosser машина торта фондан DIY мувла, кујна, од суштинско значење.
Ново

Висок квалитет азбука број писмо импресионира постави колаче бисквит печат embosser машина торта фондан DIY

DEN 239.04

Залиха

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.4 * 8 * 1cm (вклучувајќи 26 букви и 0-9 број)
Големина : Прибл 12. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Број и Писмо, Големина : Прибл 12. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. 12 месеци Гаранција. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1.
Чекор :
Чекор 1 : Одделни букви со ножици. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
Чекор 2 : ставете ги буквите во местото одредување алатка за да наместите различни содржината што сакате. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за.com/store/group/Baking/1353060_507633937. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Halojaju
Функција:
Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Колаче Марки
Материјал:
Пластични
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
miao-598
Тип:
Колаче Алатки
Име на производ:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
мувла
За животната средина:
Свадби, Божиќ, Денот на Вљубените чоколадо колачињата декорирани
Тип:
буква и број
е - прилагодена:
Yes
Тип-02:
кујнски прибор
Се применуваат на користење на објект:
Чоколадо, бисквити, торти, итн.
Мувла Големина:
12.5 X 8.2 cm
Дигитални еден умре големина:
0.5 X 0.7 cm
Облик на одморите големина:
13 X 1.7 cm

Поврзани производи