Висок Квалитет Девојки Црна Туту Меки Здолниште Tulle Балет Здолниште Мода Бебе Tutus Petticoat Деца Танц Здолништа Дете Pettiskirt
Ново

Висок Квалитет Девојки Црна Туту Меки Здолниште Tulle Балет Здолниште Мода Бебе Tutus Petticoat Деца Танц Здолништа

DEN 478.00
DEN 561.60

Залиха


Висок Квалитет Девојки Црна Туту Меки Здолниште Tulle Балет Здолниште Мода Бебе Tutus Petticoat Деца Танц Здолништа Дете Pettiskirt
Ве молиме имајте во предвид : Само здолниште,не вклучува блузи.
Материјал : Tulle
Карактеристики : рачно изработени т ulle здолниште, еластичен појас,tulle ленти направи тоа,нема надеж
Големина : Одговара За 70-150cm висина, возраст 1 години-10years стари
Повод : Свадба,б ridesmaid,лица,настани,фестивали,birthday (роденден),
фотографија,стр ageant,ноќта на вештерките,божиќ,перформанси,танц
1. Може да се прилагоди со различна боја/големина 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина 3. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm,1inch=2.54 см 4. Половината големина е протегала големина, не рамни мерење
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите бои

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
принцезата туту
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Ruched
Стил:
Повик
Број На Модел На:
туту здолниште
Материјал:
Chiffon,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Големина:
1-10T
Ткаенина Тип:
tulle
Половината:
еластичен
боја:
Црна
Возраст:
1 - 10years
квалитет:
Висок квалитет
реалната слика:
Yes
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)

Поврзани производи