Висок квалитет J23 100T мали механички метал печат машина
Ново

Висок квалитет J23 100T мали механички метал печат машина

DEN 456000.00

Залиха


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
J21/J23
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
Механички
CNC или Не:
Нормално
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи