Висок Квалитет на Печатење во 10 Бои на Кожата Задниот Поклопец Сликарство Тешко за КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Случаи За Asus Zenfone Оди ZenFoneGo ZC451TG 4.5
Ново

Висок Квалитет на Печатење во 10 Бои на Кожата Задниот Поклопец Сликарство Тешко за КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон

DEN 79.00
DEN 119.04

Залиха

Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета . Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот .
Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3.
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail . Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени . Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел.5
слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Телефонски број ќе биде прифатена. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
WEVEYE
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ASUS
Производот:
моделот на телефонот случај
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
Акции Време:
3-5 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
ЗА Asus Zenfone Оди ZC451TG 4.5

Поврзани производи