Висок Квалитет на Проектор Крушка Светилка TLPLP20 за TOSHIBA TDP-P9 / TDP-PX10U Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
Ново

Висок Квалитет на Проектор Крушка Светилка TLPLP20 за TOSHIBA TDP-P9 / TDP-PX10U Со Јапонија Феникс Оригинални

DEN 2873.00
DEN 3024.00

Залиха

Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.
Светилки собрание го следат стандардни податоци. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.
Висок Квалитет на Проектор Крушка Светилка TLPLP20 за TOSHIBA TDP-P9 / TDP-PX10 U Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
1)Дел број : TLPLP20
2)Проектор број на Модел :
За TOSHIBA TDP-P9 / TDP-PX10 U
3)Светилка тип : Висок Квалитет на Проектор Сијалица Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
4)го Оценувате моќност : 200 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 4 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена. 12/24/36 кутии во 1 картон.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
TLPLP20
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
Карактеристики:
голи светилка

Поврзани производи