Висок Квалитет на Проектор Светилка TLPLS9 за TOSHIBA TDP-S9 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
Ново

Висок Квалитет на Проектор Светилка TLPLS9 за TOSHIBA TDP-S9 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач

DEN 3602.00
DEN 3792.00

Залиха

Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co.
На цемент е многу важно за светилки.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
TLPLS9
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Светилка со Домување
Просечен Живот (часот):
2000 година
Гаранција:
150 дена

Поврзани производи