Висок Квалитет на Проектор Светилка TLPLMT20 за TOSHIBA TDP-MT200 / TDP-MT400 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
Ново

Висок Квалитет на Проектор Светилка TLPLMT20 за TOSHIBA TDP-MT200 / TDP-MT400 Со Јапонија Феникс Оригинални

DEN 3648.00
DEN 3840.00

Залиха


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.
Напомена :
1.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.
На цемент е многу важно за светилки.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Висок Квалитет на Проектор Светилка TLPLMT20 за TOSHIBA TDP-MT200 / TDP-MT400 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач 1)Дел број : TLPLMT20
2)број на Моделот :
За TOSHIBA TDP-MT200 / TDP-MT400 Проектори
3)Светилка тип : Висок Квалитет на Проектор Сијалица Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
4)го Оценувате моќност : 200 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
8)Слика/Слики
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
TLPLMT20
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Светилка со Домување

Поврзани производи