Висок квалитет на Проектор сијалица SP-ЛАМБА-003 за INFOCUS LP70 / LP70+ / М2 / М2+ / DP1000X со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Ново

Висок квалитет на Проектор сијалица SP-ЛАМБА-003 за INFOCUS LP70 / LP70+ / М2 / М2+ / DP1000X со Јапонија феникс

DEN 2976.00

Залиха


Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
Опис
Висок квалитет на Проектор сијалица SP-ЛАМБА-003 за INFOCUS LP70 / LP70+ / М2 / М2+ / DP1000 X со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел SP-ЛАМБА-003
Проектор : За INFOCUS LP70 / LP70+ / М2 / М2+ / DP1000 X
Wattage
120 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-003
Функција:
Висок Квалитет на проектор сијалица
Светилка Модул:
SP-ЛАМБА-003
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
120W
Проектор / Проектори:
За INFOCUS LP70 / LP70+ / М2 / М2+ / DP1000X
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор гола сијалица:
PowerLite

Поврзани производи