Висок квалитет на производот J23/J21 Механичка енергија притиснете машина
Ново

Висок квалитет на производот J23/J21 Механичка енергија притиснете машина

DEN 312000.00

Залиха


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
J21/J23
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
Механички
CNC или Не:
Нормално
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи