Висок квалитет на сопствени т риза печатење машина а4 големина со бело мастило
Ново

Висок квалитет на сопствени т риза печатење машина а4 големина со бело мастило

DEN 71520.00

Залиха

Ако не сте задоволни со нашата печатач во рок од 7 дена откако ќе ја доби печатач,можеме да го прифатиме враќање машини под
состојба на без употреба и не влијае на нашата средно продажба,но треба да го извести продавачот и да се постигне договор во
однапред. по
промена да се пополни во еко растворувач мастило, печатач, исто така може да се печати на телефонот случај, пенкало, гитара зема,топче за голф, кожа,
акрилик, итн. Превозот цена и назад ќе биде на товар на купувачот.Haiwn нуди одлична услуга и поддршка.

Декларираните карактеристики

Почетен Датум:
До 2015
Брзината На Печатење Во Боја:
115sec (A4 фото)
Брзината На Печатење:
8ppm
Макс. Големина На Хартија:
A4
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Црна Брзината На Печатење:
115sec (A4 фото)
Број На Модел На:
Haiwn-T400
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
упатство
Двострано Печатење:
No
Примена:
За Комерцијални
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
airwren
Употреба:
Мастило За Печатач
Напон:
100-240V
Max. Резолуција:
5760*1440dpi
Тип:
dtg печатач
Употреба:
dtg печатач
мастило:
текстилни мастило
сертификација:
CE
Софтвер:
Rip софтвер
Гаранција:
една година
димензии на печатење:
a4
посебно мастило:
CMYK+ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА
Резолуција на печатење:
5760x1440dpi
Бруто тежина:
37kg
Медиуми:
т-маица ,памук т кошула ,текстил,ткаенини ,пешкир

Поврзани производи