Висок квалитет на Современи Кристал Таванот Светилка 3W/5W LED Коридор Светлина Ходникот Светилки За Спалната соба Дневна Соба Aisle Светла Тела 152
Ново

Висок квалитет на Современи Кристал Таванот Светилка 3W/5W LED Коридор Светлина Ходникот Светилки За Спалната

DEN 960.00
DEN 1919.52

Залиха


Спецификации
3 W/5 W LED Кристал Таванот Светилка
Димензии 3.9"D X 1.4"-2.6"H Материјал(s) Метални + Кристал Светилка Тип LED Светилки 3 W / X 5 W LED светилка (вклучени) Листата CE Реден Број CL152

Декларираните карактеристики

Боја На Каросеријата:
5W Топло Бела, Бела 5W
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
cheerhuzz
Техника:
обложено
Карактеристики:
Кристално
Тело Материјал:
Кристално
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Embeded
Примена:
Foyer
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Напон:
90-260V
Материјал:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CL152

Поврзани производи