Висок Квалитет се Справи со Клешти За Маслото се Протегала Алатка Нерѓосувачки Челик Платно се Протега Plier Црвено месо тело со Пролетта
Ново

Висок Квалитет се Справи со Клешти За Маслото се Протегала Алатка Нерѓосувачки Челик Платно се Протега Plier

DEN 950.40

Залиха


Plier Опис Совршен за истегнување маслото платно, крос-бод крпа и така натаму Со пролетта, брзо, лесно и безбедно да го користите Ефикасно ја намалуваат шансите на бојата да попуштат од страна на ткаенина се движат и виткање На гума-опфатени вилица нема да го оштети платно Меки пластични материјали опфатени се справува обезбеди лесно удобно користење Материјал : не ' Рѓосувачки челик Вилица Ширина : 12cm(максимум) Пакет : 1 x Протега Клешти 1 x Пролет Поради различни мерни методи, таму можеби малку грешка.
Деталите покажува
Други можеби ќе треба :

Декларираните карактеристики

Материјал:
Платно
Бренд Име:
Huang Уметност
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Голи
Број На Модел На:
PL001
Тип:
Mixed Media
Устата Дијаметар:
12CM
Тежина:
0.35KG
Примена:
Се Водат Платно / Постер / Маслени
Живот:
Долго користење на животот
боја:
сребрена и црвена
Се прилагодите пакет:
на располагање
ОЕМ:
на располагање
Најголемиот Дел Цел:
Голем попуст

Поврзани производи