висока брзина на хидраулична преса машина
Ново

висока брзина на хидраулична преса машина

DEN 960000.00

Залиха


Декларираните карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
пневматски
Број На Модел На:
JH21
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи