Високи Потпетици D'Orsay Пумпи Дами Висока Пета Чевли Жените Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43
Ново

Високи Потпетици D'Orsay Пумпи Дами Висока Пета Чевли Жените Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици

DEN 920.00
DEN 968.64

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 9cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSHGJF163
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи