Високи Потпетици D'Orsay Жени Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли За Дами Маче Потпетици Плус Големина 33 - 40 41 42 43
Ново

Високи Потпетици D'Orsay Жени Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли За Дами Маче Потпетици Плус

DEN 1128.00
DEN 1188.00

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Slingbacks
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Плоштад Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77OEXLSMA16-2
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи