Високи потпетици платформи чипка кристал rhinestones свадба чевли жените женски дама слатка нов дизајн рачно изработени чипка цвет чевли булчински
Ново

Високи потпетици платформи чипка кристал rhinestones свадба чевли жените женски дама слатка нов дизајн рачно

DEN 1435.00
DEN 2208.00

Залиха


Таписерии изработка Големи и мали големини се на сите достапни обичај се направат различните потпетици за вас

Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.5=265mm ( гола нога должина )
Ве молиме Забелешка : чевли големина на aliexpress се сите САД ГОЛЕМИНА
Pls бидете сигурни дека ќе го изберат правото НАС ГОЛЕМИНА соодветно.
Молам, изберете големина според вашиот Метри должина .

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Кристално
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Lycra
Insole Материјал:
Гума
Бренд Име:
APRUUK
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Цвеќиња
Кожа Стил:
Патент Кожа

Поврзани производи