Високи Потпетици Жените Пумпи Дами Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43
Ново

Високи Потпетици Жените Пумпи Дами Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус

DEN 1064.00
DEN 1119.84

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 5cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Број На Модел На:
MSHFL7447
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пумпа Тип:
Марија Janes
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Повод:
Office & Кариера
Пети Форма:
Плоштад Пети

Поврзани производи