вистински крокодил кожа кожа briefcase мажите торба за лаптоп луксузни aligator кожа кожа мажите бизнис торба шарени Сина
Ново

вистински крокодил кожа кожа briefcase мажите торба за лаптоп луксузни aligator кожа кожа мажите бизнис

DEN 33072.00

Залиха

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
Она што други Услуги, ние може да понуди за Купувачите?
1. · Најголемиот Дел цел ќе биде почеток по примерок се добиени потврдено од клиенти. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата. · MOQ : 1 парче погоре.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Материјал Состав:
вистинска кожа на крокодил
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Вистински Тип На Кожа:
крокодил
Објектот Висина:
28cm
Се Справи Со/На Рака Тип:
Монтажни
Објектот Тежина:
1.6kg
Број На Модел На:
ANF-DLJ006
Објектот Ширина:
8cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Големина:
14 Inches
Објектот Должина:
37cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
anos кожата
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
крокодил кожата чанта Материјал:
крокодил кожа кожа торба за лаптоп

Поврзани производи