Вистински Оригинални Нови Измамник Гласно Говорник Измамник Ѕвончето Звучникот Замена на Делови За Samsung Galaxy S4 Mini i9190 i9195
Ново

Вистински Оригинални Нови Измамник Гласно Говорник Измамник Ѕвончето Звучникот Замена на Делови За Samsung

DEN 180.00
DEN 191.52

Залиха

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.100% Вистински Оригинални Нови Гласно Говорник Измамник Ѕвончето Звучникот поправка делови За Samsung Galaxy S4 mini Опис : Оригинални гласно говорник измамник за Samsung Galaxy S4 mini Сосема нов,не се користи Вистински дел,најдобар квалитет го Замени вашиот погрешна говорникот Тестирани пред пратката,осигурете се работи
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Повратни информации е со појадок за шампион.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Galaxy S4 mini
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи