Вистински Продаваат 925 Sterling Silver Сребро Претерани Широк Прстени За Жените Гроздобер Панк Елегантен Накит Бран Прстен
Ново

Вистински Продаваат 925 Sterling Silver Сребро Претерани Широк Прстени За Жените Гроздобер Панк Елегантен Накит

DEN 883.00
DEN 1103.52

Залиха


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
WKOUD
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Тип:
Гроздобер, Мода, Панк, Рок
Стил:
Свадба Бенд, Партија
Позиција:
Зглоб, Ноктите, Прст
Прилагодлива големина:
НАС #6 - #9
Тежина:
7.4g around

Поврзани производи