Во парк МАК J21 J23 притиснете машина, механичка енергија притиснете им помогнам на машина
Ново

Во парк МАК J21 J23 притиснете машина, механичка енергија притиснете им помогнам на машина

DEN 72000.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
J21/J23
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
Механички
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи