Вода-доказ автомобил задна камера донесе широк гледање леќа агол+ автомобил монитор резолуција 800*480 4.3 lcd екран за сите автомобили
Ново

Вода-доказ автомобил задна камера донесе широк гледање леќа агол+ автомобил монитор резолуција 800*480 4.3

DEN 1492.00
DEN 1754.88

Залиха

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.3" паркинг следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Се применува за Универзален автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.3 инчи Резолуција : 800 W * RGB * 480 H Aspect ratio : 16 : 9 Напојување : DC 12 V±10% Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 4.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 задните следење
Школка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
Универзална
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd сензор
вода-доказ:
IP 69K

Поврзани производи